![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
quickmind | |
![]() |
Movie Buff - 262 Films Ranked
Member Since: Apr 17, 2011
Location: USA
|
|
Bio: I like movies.
| |

| 84 | Stargate (1994) - Apr 17, 2011 |
| 74 | Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Apr 17, 2011 |
| 80 | Matchstick Men (2003) - Apr 17, 2011 |
| 92 | Toy Story 2 (1999) - Apr 17, 2011 |
| 75 | Far from Heaven (2002) - Apr 17, 2011 |
| 82 | Fargo (1996) - Apr 17, 2011 |
| 79 | I Am Legend (2007) - Apr 17, 2011 |
| 75 | Independence Day (1996) - Apr 17, 2011 |
| 84 | The Triplets of Belleville (2003) - Apr 17, 2011 |
| 80 | Big (1988) - Apr 17, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |