quiksilver

quiksilver
Movie Buff - 144 Film Ratings
Member Since: 24 Jun 2012
Location: Maine, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 96% Star Trek (2009) - Rated 24 Jun 2012
90 76% Aladdin (1992) - Rated 24 Jun 2012
70 5% Daredevil (2003) - Rated 24 Jun 2012
90 76% The Breakfast Club (1985) - Rated 24 Jun 2012
90 76% Remember the Titans (2000) - Rated 24 Jun 2012
85 46% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 24 Jun 2012
80 26% G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009) - Rated 24 Jun 2012
85 46% Con Air (1997) - Rated 24 Jun 2012
85 46% Million Dollar Baby (2004) - Rated 24 Jun 2012
90 76% The Incredibles (2004) - Rated 24 Jun 2012