![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
quin | |
![]() |
Flick Fan - 46 Films Ranked
Member Since: Mar 16, 2006
Location: New Zealand
|
|
Message Sent!
| |

| 67 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 72 | The Amityville Horror (2005) - Aug 13, 2007 |
| 67 | Anger Management (2003) - Aug 13, 2007 |
| 71 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Aug 13, 2007 |
| 71 | Black Hawk Down (2001) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Bridget Jones's Diary (2001) - Aug 13, 2007 |
| 71 | Catch Me If You Can (2002) - Aug 13, 2007 |
| 52 | Cellular (2004) - Aug 13, 2007 |
| 67 | Club Dread (2004) - Aug 13, 2007 |
| 45 | Coach Carter (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |