![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
quinenot | |
![]() |
Movie Buff - 296 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2007
|

| 95 | My Best Fiend -- Klaus Kinski (1999) - Sep 03, 2007 |
| 83 | The Petrified Forest (1936) - Sep 03, 2007 |
| 68 | Fiddler on the Roof (1971) - Sep 02, 2007 |
| 75 | Ever After: A Cinderella Story (1998) - Sep 02, 2007 |
| 2 | Agent Cody Banks (2003) - Sep 02, 2007 |
| 72 | The Cats of Mirikitani (2006) - Sep 02, 2007 |
| 53 | Fly Away Home (1996) - Sep 02, 2007 |
| 86 | Porco Rosso (1992) - Sep 02, 2007 |
| 62 | Forbidden Planet (1956) - Sep 02, 2007 |
| 69 | The Red Violin (1998) - Sep 02, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |