quintain

quintain
Movie Buff - 162 Film Ratings
Member Since: 20 Aug 2009
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 80% Easy A (2010) - Rated 11 Oct 2010
80 61% It's Kind of a Funny Story (2010) - Rated 11 Oct 2010
23 13% Blast from the Past (1999) - Rated 21 Feb 2010
60 43% Dogma (1999) - Rated 21 Feb 2010
40 26% Bedazzled (2000) - Rated 21 Feb 2010
38 24% Homeward Bound: The Incredible Journey (1993) - Rated 21 Feb 2010
94 86% Shakespeare in Love (1998) - Rated 21 Feb 2010
92 83% Mulan (1998) - Rated 21 Feb 2010
88 75% Tootsie (1982) - Rated 21 Feb 2010
66 46% Spider-Man (2002) - Rated 21 Feb 2010