quisqualate

quisqualate
Movie Buff - 155 Film Ratings
Member Since: 07 Oct 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

74 51% The Face of Another (1966) - Rated 11 Apr 2023
75 67% A Londoni férfi (2007) - Rated 11 Apr 2023
76 82% Rosencrantz & Guildenstern Are Dead (1990) - Rated 11 Apr 2023
75 67% After the Wedding (2006) - Rated 17 Jan 2022
70 41% The Matrix Resurrections (2021) - Rated 17 Jan 2022
80 92% The Midnight Gospel (2020) - Rated 17 Jan 2022
76 82% Love, Death & Robots (2019) - Rated 17 Jan 2022
75 67% Ruben Brandt, Collector (2018) - Rated 17 Jan 2022
60 20% Lamb (2021) - Rated 17 Jan 2022
75 67% Black Swan (2010) - Rated 17 Jan 2022