Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
qwertyali
Film Freak - 571 Films Ranked
Member Since: Jul 31, 2010
Location: istanbul, Turkey
Recent Rankings
73 Sleepers (1996) - Apr 14, 2011
51 American Wedding (2003) - Apr 14, 2011
54 The Happening (2008) - Apr 14, 2011
72 The Crow (1994) - Apr 14, 2011
60 Man on Fire (2004) - Apr 14, 2011
61 Romeo Must Die (2000) - Oct 04, 2010
61 King Arthur (2004) - Sep 05, 2010
69 Grease (1978) - Sep 05, 2010
62 Insomnia (2002) - Sep 05, 2010
63 The Polar Express (2004) - Sep 05, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with qwertyali. Why not go rank more films, then come back and check it out again?