![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
qwertyfreak | |
![]() |
Movie Buff - 119 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Honolulu, HI, USA
|

| 30 | Crash (2005) - Nov 10, 2011 |
| 90 | True Grit (2010) - Jan 23, 2011 |
| 85 | Tron: Legacy (2010) - Jan 15, 2011 |
| 90 | The Social Network (2010) - Jan 15, 2011 |
| 85 | Red (2010) - Nov 20, 2010 |
| 80 | Despicable Me (2010) - Oct 02, 2010 |
| 90 | Inception (2010) - Sep 25, 2010 |
| 90 | Toy Story 3 (2010) - Jul 05, 2010 |
| 85 | The A-Team (2010) - Jun 16, 2010 |
| 80 | Prince of Persia: The Sands of Time (2010) - Jun 14, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |