r0nin

r0nin
Movie Buff - 158 Film Ratings
Member Since: 20 Dec 2014
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 81% Harakiri (1962) - Rated 18 Jan 2015
77 70% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 18 Jan 2015
79 77% Coherence (2013) - Rated 26 Dec 2014
86 93% The Act of Killing (2012) - Rated 25 Dec 2014
88 95% Stalker (1979) - Rated 22 Dec 2014
77 70% Take Shelter (2011) - Rated 21 Dec 2014
10 0% Che Bella Giornata (2011) - Rated 21 Dec 2014
57 16% Tron: Legacy (2010) - Rated 21 Dec 2014
55 14% Cloud Atlas (2012) - Rated 21 Dec 2014
43 4% Paranormal Activity (2009) - Rated 21 Dec 2014