![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
raban | |
![]() |
Movie Buff - 119 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2007
|

| 9 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Aug 19, 2007 |
| 9 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Aug 19, 2007 |
| 8 | Beetlejuice (1988) - Aug 19, 2007 |
| 7 | Commando (1985) - Aug 19, 2007 |
| 7 | Men in Black II (2002) - Aug 19, 2007 |
| 7 | Stigmata (1999) - Aug 19, 2007 |
| 5 | Jaws 2 (1978) - Aug 19, 2007 |
| 4 | Payback (1999) - Aug 19, 2007 |
| 6 | A Nightmare on Elm Street (1984) - Aug 19, 2007 |
| 7 | Lilo & Stitch (2002) - Aug 19, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |