![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rabrowning | |
![]() |
Movie Buff - 158 Films Ranked
Member Since: Apr 4, 2006
Location: USA
|

| 72 | Alien: Resurrection (1997) - Aug 13, 2007 |
| 89 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 20 | The Animal (2001) - Aug 13, 2007 |
| 67 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Aug 13, 2007 |
| 89 | Austin Powers: International Man of Mystery (1997) - Aug 13, 2007 |
| 76 | Batman (1989) - Aug 13, 2007 |
| 93 | The Big Lebowski (1998) - Aug 13, 2007 |
| 21 | Black Knight (2001) - Aug 13, 2007 |
| 66 | Blade II (2002) - Aug 13, 2007 |
| 41 | Blade: Trinity (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |