![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
radomir | |
![]() |
Movie Buff - 173 Films Ranked
Member Since: Dec 21, 2006
Location: USA
|

| 14 | xXx (2002) - Jan 05, 2007 |
| 88 | A Streetcar Named Desire (1951) - Dec 31, 2006 |
| 93 | On the Waterfront (1954) - Dec 31, 2006 |
| 89 | Who's Afraid of Virginia Woolf? (1966) - Dec 31, 2006 |
| 90 | Rear Window (1954) - Dec 31, 2006 |
| 74 | Crash (2005) - Dec 31, 2006 |
| 78 | October Sky (1999) - Dec 31, 2006 |
| 79 | Memento (2001) - Dec 31, 2006 |
| 51 | Wolf (1994) - Dec 31, 2006 |
| 81 | Lifeboat (1944) - Dec 31, 2006 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |