![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rafa_rg | |
![]() |
Flick Fan - 47 Films Ranked
Member Since: Jun 17, 2010
Location: Brazil
|

| 75 | Chico Xavier (2010) - Aug 09, 2010 |
| 85 | It's Complicated (2009) - Aug 09, 2010 |
| 60 | The Hangover (2009) - Aug 09, 2010 |
| 60 | Avatar (2009) - Aug 09, 2010 |
| 50 | Sherlock Holmes (2009) - Aug 09, 2010 |
| 30 | The Book of Eli (2010) - Aug 09, 2010 |
| 50 | Vampires Suck (2010) - Aug 09, 2010 |
| 50 | The Twilight Saga: New Moon (2009) - Aug 09, 2010 |
| 50 | The Twilight Saga: Eclipse (2010) - Aug 09, 2010 |
| 75 | Twilight (2008) - Aug 09, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |