ragingbull

ragingbull
Movie Buff - 438 Film Ratings
Member Since: 19 Sep 2012
Location: watertown, Tennessee/ Wilson County, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 55% Training Day (2001) - Rated 30 Jul 2013
80 44% Million Dollar Baby (2004) - Rated 30 Jul 2013
80 44% Rush Hour (1998) - Rated 30 Jul 2013
80 44% The Wizard of Oz (1939) - Rated 30 Jul 2013
88 84% Kick-Ass (2010) - Rated 30 Jul 2013
82 55% Pearl Harbor (2001) - Rated 30 Jul 2013
0% Little Fockers (2010) - Rated 30 Jul 2013
75 24% Grease (1978) - Rated 30 Jul 2013
70 12% Chicken Run (2000) - Rated 30 Jul 2013
76 30% European Vacation (1985) - Rated 30 Jul 2013