Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
rahsan
Film Freak - 959 Films Ranked
Member Since: May 13, 2008
Location: Istanbul, Turkey
Message Sent!
500 characters left
Bio: lay lay lom :)
Recent Rankings
95 The Road (2009) - May 02, 2010
92 Celda 211 (2009) - May 01, 2010
85 Bunny and the Bull (2009) - May 01, 2010
78 Farewell (2009) - May 01, 2010
60 Clash of the Titans (2010) - May 01, 2010
72 A.R.O.G (2008) - Apr 25, 2009
59 Ulak (2008) - Apr 25, 2009
65 Merakli Köfteci (1976) - Apr 25, 2009
70 Mustafa (2008) - Apr 25, 2009
46 Türev (2005) - Apr 25, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with rahsan. Why not go rank more films, then come back and check it out again?