Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
rainmaker
Film Freak - 565 Films Ranked
Member Since: Oct 27, 2010
Location: istanbul, Turkey
Age: 28
Gender: Male
Status: Single
Bio: movies books games comics etc..
Recent Rankings
73 The Village (2004) - May 30, 2012
79 Iron Man 2 (2010) - May 30, 2012
78 The Third Man (1949) - May 28, 2012
57 Con Air (1997) - May 28, 2012
78 Bullitt (1968) - May 10, 2012
88 Dogville (2003) - Apr 26, 2012
61 Choke (2008) - Apr 21, 2012
84 Caché (2005) - Apr 20, 2012
88 Inside Job (2010) - Apr 11, 2012
74 Wag the Dog (1997) - Apr 09, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with rainmaker. Why not go rank more films, then come back and check it out again?