![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
raiseurfist | |
![]() |
Flick Fan - 73 Films Ranked
Member Since: Aug 22, 2009
Location: Cyprus
|

| 90 | Alien (1979) - Aug 29, 2009 |
| 100 | Monsters, Inc. (2001) - Aug 29, 2009 |
| 100 | Catch Me If You Can (2002) - Aug 29, 2009 |
| 80 | The Bourne Ultimatum (2007) - Aug 29, 2009 |
| 80 | Corpse Bride (2005) - Aug 29, 2009 |
| 75 | The Butterfly Effect (2004) - Aug 29, 2009 |
| 80 | Trainspotting (1996) - Aug 29, 2009 |
| 95 | Scarface (1983) - Aug 29, 2009 |
| 80 | Collateral (2004) - Aug 29, 2009 |
| 80 | Spider-Man (2002) - Aug 29, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |