Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
raj
Flick Fan - 71 Films Ranked
Member Since: Apr 30, 2006
Location: USA
Recent Rankings
95 Schizopolis (1996) - Aug 13, 2007
100 Rushmore (1998) - Aug 13, 2007
100 Brazil (1985) - Aug 13, 2007
97 Fight Club (1999) - Aug 13, 2007
92 A Clockwork Orange (1971) - Aug 13, 2007
90 The Graduate (1967) - Aug 13, 2007
85 Napoleon Dynamite (2004) - Aug 13, 2007
95 Shaolin Soccer (2001) - Aug 13, 2007
85 Delicatessen (1991) - Aug 13, 2007
80 Grosse Pointe Blank (1997) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with raj. Why not go rank more films, then come back and check it out again?