![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
raj2022 | |
![]() |
Flick Fan - 54 Films Ranked
Member Since: Feb 24, 2011
Location: UK
|

| 76 | WarGames (1983) - Feb 24, 2011 |
| 80 | I, Robot (2004) - Feb 24, 2011 |
| 70 | The One (2001) - Feb 24, 2011 |
| 86 | Shutter Island (2010) - Feb 24, 2011 |
| 74 | Robin Hood: Prince of Thieves (1991) - Feb 24, 2011 |
| 76 | Lilo & Stitch (2002) - Feb 24, 2011 |
| 82 | Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events (2004) - Feb 24, 2011 |
| 92 | Watchmen (2009) - Feb 24, 2011 |
| 89 | Back to the Future (1985) - Feb 24, 2011 |
| 78 | Dumb and Dumber (1994) - Feb 24, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |