![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rajaei | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Jan 7, 2011
Location: Germany
|

| 90 | Shooter (2007) - Jan 07, 2011 |
| 95 | The Bridges of Madison County (1995) - Jan 07, 2011 |
| 100 | The Horseman on the Roof (1995) - Jan 07, 2011 |
| 100 | Lolita (1997) - Jan 07, 2011 |
| 100 | Gladiator (2000) - Jan 07, 2011 |
| 100 | Apocalypto (2006) - Jan 07, 2011 |
| 95 | Damage (1992) - Jan 07, 2011 |
| 60 | Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) - Jan 07, 2011 |
| 100 | Match Point (2005) - Jan 07, 2011 |
| 90 | Closer (2004) - Jan 07, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |