rajm377

rajm377
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 20 Oct 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 44% Guess Who (2005) - Rated 14 Aug 2007
65 29% The Grudge (2004) - Rated 14 Aug 2007
75 70% Finding Nemo (2003) - Rated 14 Aug 2007
70 44% xXx (2002) - Rated 14 Aug 2007
55 14% Herbie: Fully Loaded (2005) - Rated 14 Aug 2007
85 97% Sin City (2005) - Rated 14 Aug 2007
75 70% Spider-Man (2002) - Rated 14 Aug 2007
80 91% Cinderella Man (2005) - Rated 14 Aug 2007
70 44% The World Is Not Enough (1999) - Rated 14 Aug 2007
75 70% The Italian Job (2003) - Rated 14 Aug 2007