![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rakman | |
![]() |
Movie Buff - 200 Films Ranked
Member Since: Oct 8, 2009
Location: Vian, OK, USA
|
|
Message Sent!
Bio: Former pro musician and retired teacher
| |

| 89 | Halloween (1978) - Oct 15, 2009 |
| 83 | Sin City (2005) - Oct 15, 2009 |
| 80 | Honey I Blew Up the Kid (1992) - Oct 15, 2009 |
| 94 | Fargo (1996) - Oct 15, 2009 |
| 88 | Patriot Games (1992) - Oct 15, 2009 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Oct 15, 2009 |
| 90 | Cast Away (2000) - Oct 15, 2009 |
| 80 | Species II (1998) - Oct 15, 2009 |
| 89 | John Q (2002) - Oct 15, 2009 |
| 80 | Eyes Wide Shut (1999) - Oct 15, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |