![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ralphny | |
![]() |
Movie Buff - 185 Films Ranked
Member Since: Sep 1, 2009
Location: USA
|

| 75 | Uncle Buck (1989) - Sep 01, 2009 |
| 85 | Fail-Safe (1964) - Sep 01, 2009 |
| 80 | House of Sand and Fog (2003) - Sep 01, 2009 |
| 85 | Kelly's Heroes (1970) - Sep 01, 2009 |
| 85 | American Beauty (1999) - Sep 01, 2009 |
| 70 | The Cable Guy (1996) - Sep 01, 2009 |
| 85 | The Replacement Killers (1998) - Sep 01, 2009 |
| 77 | Get Shorty (1995) - Sep 01, 2009 |
| 80 | Blood Diamond (2006) - Sep 01, 2009 |
| 87 | Exorcist: The Beginning (2004) - Sep 01, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |