Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ramajana
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Jun 11, 2006
Location: Bosnia and Herzegovina
Recent Rankings
70 Shallow Hal (2001) - Aug 13, 2007
60 Tarzan (1999) - Aug 13, 2007
60 Troy (2004) - Aug 13, 2007
80 The Incredibles (2004) - Aug 13, 2007
70 Bowfinger (1999) - Aug 13, 2007
80 Big Daddy (1999) - Aug 13, 2007
70 Mr. Deeds (2002) - Aug 13, 2007
40 Practical Magic (1998) - Aug 13, 2007
30 Another 48 Hrs. (1990) - Aug 13, 2007
80 Sliding Doors (1998) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ramajana. Why not go rank more films, then come back and check it out again?