Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ramin_m404
Flick Fan - 73 Films Ranked
Member Since: Feb 12, 2011
Location: Tehran, Tehran, Iran
Recent Rankings
70 American Pie (1999) - Feb 23, 2011
65 Sweet November (2001) - Feb 23, 2011
50 Juno (2007) - Feb 23, 2011
78 Memento (2001) - Feb 23, 2011
70 City of Angels (1998) - Feb 23, 2011
70 The Matrix Reloaded (2003) - Feb 23, 2011
75 Snatch (2000) - Feb 23, 2011
70 Schindler's List (1993) - Feb 23, 2011
64 Blood Diamond (2006) - Feb 23, 2011
76 Closer (2004) - Feb 23, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ramin_m404. Why not go rank more films, then come back and check it out again?