![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ranchocarguy | |
![]() |
Movie Buff - 407 Films Ranked
Member Since: Dec 29, 2008
Location: USA
|

| 94 | Tombstone (1993) - Jan 22, 2009 |
| 92 | The Hurricane (1999) - Jan 22, 2009 |
| 90 | The War of the Roses (1989) - Jan 16, 2009 |
| 85 | Million Dollar Baby (2004) - Jan 16, 2009 |
| 83 | Finding Neverland (2004) - Jan 16, 2009 |
| 79 | Splash (1984) - Jan 16, 2009 |
| 88 | Speed (1994) - Jan 16, 2009 |
| 83 | The Terminal (2004) - Jan 16, 2009 |
| 86 | Toy Story 2 (1999) - Jan 16, 2009 |
| 82 | Nutty Professor II: The Klumps (2000) - Jan 16, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |