![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rantanplan | |
![]() |
Movie Buff - 226 Films Ranked
Member Since: Apr 10, 2006
Location: Wuppertal, Germany
|

| 70 | Tenebre (1982) - Mar 22, 2008 |
| 90 | Alien (1979) - Mar 22, 2008 |
| 90 | Audition (1999) - Mar 22, 2008 |
| 80 | Memories of Murder (2003) - Mar 22, 2008 |
| 80 | Once Upon a Time in China (1991) - Mar 22, 2008 |
| 40 | Once Upon a Time in China III (1993) - Mar 22, 2008 |
| 75 | Black Mask (1996) - Mar 22, 2008 |
| 50 | Romeo Must Die (2000) - Mar 22, 2008 |
| 65 | Kiss of the Dragon (2001) - Mar 22, 2008 |
| 65 | Unleashed (2005) - Mar 22, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |