Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
raspootin
Flick Fan - 51 Films Ranked
Member Since: Sep 18, 2009
Location: UK
Recent Rankings
87 This Is Spinal Tap (1984) - Jun 21, 2010
90 Death Becomes Her (1992) - Jun 21, 2010
90 Inland Empire (2006) - Jun 21, 2010
99 Lawrence of Arabia (1962) - Jun 21, 2010
90 Spartacus (1960) - Jun 21, 2010
95 Solaris (1972) - Jun 21, 2010
95 Greenberg (2010) - Jun 21, 2010
95 Amadeus (1984) - Jun 21, 2010
80 A Single Man (2009) - Apr 17, 2010
85 Lourdes (2009) - Apr 17, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with raspootin. Why not go rank more films, then come back and check it out again?