Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
rasunci1202
Movie Buff - 129 Films Ranked
Member Since: Sep 22, 2010
Location: USA
Recent Rankings
70 Superman: The Movie (1978) - Sep 22, 2010
70 Hairspray (2007) - Sep 22, 2010
80 The Bourne Ultimatum (2007) - Sep 22, 2010
70 Ghost (1990) - Sep 22, 2010
75 The Illusionist (2006) - Sep 22, 2010
50 Beetlejuice (1988) - Sep 22, 2010
95 Spider-Man (2002) - Sep 22, 2010
70 Finding Nemo (2003) - Sep 22, 2010
75 Juno (2007) - Sep 22, 2010
50 The Blues Brothers (1980) - Sep 22, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with rasunci1202. Why not go rank more films, then come back and check it out again?