rataoloco

rataoloco
Movie Buff - 207 Film Ratings
Member Since: 10 Sep 2008
Location: Santos, São Paulo, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 87% Paths of Glory (1957) - Rated 10 Sep 2008
100 87% [Rec] (2007) - Rated 10 Sep 2008
100 87% Match Point (2005) - Rated 10 Sep 2008
78 21% Annie Hall (1977) - Rated 10 Sep 2008
100 87% The Host (2006) - Rated 10 Sep 2008
82 25% The Killers (1956) - Rated 10 Sep 2008
47 5% Nostalghia (1983) - Rated 10 Sep 2008
93 48% The Mirror (1975) - Rated 10 Sep 2008
96 58% Ivan's Childhood (1962) - Rated 10 Sep 2008
99 74% The Sacrifice (1986) - Rated 10 Sep 2008