![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rated_ec10 | |
![]() |
Movie Buff - 370 Films Ranked
Member Since: Jun 14, 2006
Location: USA
|

| 68 | Shoot 'Em Up (2007) - May 02, 2009 |
| 40 | K-PAX (2001) - Apr 28, 2009 |
| 60 | Ed Wood (1994) - Apr 28, 2009 |
| 65 | I Know What You Did Last Summer (1997) - Apr 28, 2009 |
| 65 | Disturbia (2007) - Apr 28, 2009 |
| 60 | Audition (1999) - Apr 28, 2009 |
| 40 | Emma (1996) - Apr 28, 2009 |
| 65 | I Am Legend (2007) - Apr 28, 2009 |
| 78 | Dune (1984) - Apr 28, 2009 |
| 71 | Thank You for Smoking (2006) - Apr 26, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |