Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ratometer
Flick Fan - 43 Films Ranked
Member Since: Jan 3, 2011
Recent Rankings
63 Kinatay (2009) - Jan 03, 2011
67 Life During Wartime (2009) - Jan 03, 2011
69 The Milk of Sorrow (2009) - Jan 03, 2011
73 The Last Station (2009) - Jan 03, 2011
79 Ajami (2009) - Jan 03, 2011
81 Precious (2009) - Jan 03, 2011
82 I Am Love (2010) - Jan 03, 2011
82 Mary and Max (2009) - Jan 03, 2011
83 Sin Nombre (2009) - Jan 03, 2011
85 Mother (2009) - Jan 03, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ratometer. Why not go rank more films, then come back and check it out again?