Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ratso
Movie Buff - 234 Films Ranked
Member Since: May 1, 2011
Recent Rankings
85 Death at a Funeral (2007) - Nov 11, 2011
84 Run Lola Run (1998) - Oct 29, 2011
86 Cat People (1942) - Oct 29, 2011
86 Mulholland Drive (2001) - Oct 29, 2011
81 Dazed and Confused (1993) - Oct 29, 2011
81 Amélie (2001) - Oct 29, 2011
83 No Country for Old Men (2007) - Oct 29, 2011
84 Band of Outsiders (1964) - Oct 29, 2011
84 Deep Red (1975) - Oct 29, 2011
70 Oddsac (2010) - Oct 28, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ratso. Why not go rank more films, then come back and check it out again?