![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ratson | |
![]() |
Movie Buff - 125 Films Ranked
Member Since: Jun 8, 2006
Location: USA
|

| 82 | War Horse (2011) - May 20, 2012 |
| 82 | Dark Shadows (2012) - May 16, 2012 |
| 90 | Michael Clayton (2007) - May 12, 2012 |
| 82 | Crazy, Stupid, Love (2011) - May 09, 2012 |
| 87 | The Dark Knight (2008) - Apr 22, 2012 |
| 79 | Country Strong (2010) - Apr 19, 2012 |
| 87 | The Help (2011) - Apr 14, 2012 |
| 83 | My Week with Marilyn (2011) - Apr 08, 2012 |
| 90 | The Hunger Games (2012) - Apr 03, 2012 |
| 90 | An Ideal Husband (1999) - Apr 03, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |