![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ratt | |
![]() |
Movie Buff - 120 Films Ranked
Member Since: Oct 17, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Big Fish (2003) - Oct 17, 2007 |
| 90 | Elling (2001) - Oct 17, 2007 |
| 100 | Chocolat (2000) - Oct 17, 2007 |
| 100 | The Green Mile (1999) - Oct 17, 2007 |
| 100 | Schindler's List (1993) - Oct 17, 2007 |
| 100 | A Beautiful Mind (2001) - Oct 17, 2007 |
| 90 | The English Patient (1996) - Oct 17, 2007 |
| 100 | Life Is Beautiful (1997) - Oct 17, 2007 |
| 70 | Willow (1988) - Oct 17, 2007 |
| 60 | The Mask of Zorro (1998) - Oct 17, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |