Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ravenheart
Film Freak - 694 Films Ranked
Member Since: Mar 31, 2008
Location: UK
Age: 29
Gender: Male
Status: Single
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
60 Needful Things (1993) - Jul 31, 2011
75 The Rock (1996) - Jul 31, 2011
40 Enigma (2001) - Jun 19, 2011
60 The Whole Ten Yards (2004) - Jun 19, 2011
65 Don't Say a Word (2001) - Jun 19, 2011
35 Hood of the Living Dead (2005) - Jun 19, 2011
70 A Few Good Men (1992) - Jun 19, 2011
55 Judgment Night (1993) - Jun 19, 2011
45 Crank (2006) - Jun 19, 2011
Mini-Review: For such an appalling film, Jason Statham does a fine job with it.
35 Bad Lieutenant (1992) - May 09, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ravenheart. Why not go rank more films, then come back and check it out again?