Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ravennnn
Movie Buff - 147 Films Ranked
Member Since: Jul 30, 2009
Location: USA
Recent Rankings
85 Adventureland (2009) - Oct 17, 2009
90 The Crow (1994) - Sep 12, 2009
90 The Little Mermaid (1989) - Sep 12, 2009
90 The Princess Bride (1987) - Sep 12, 2009
80 Stay Alive (2006) - Sep 11, 2009
80 Lilo & Stitch (2002) - Sep 11, 2009
98 Singin' in the Rain (1952) - Sep 11, 2009
60 The Notebook (2004) - Sep 11, 2009
90 Hook (1991) - Sep 11, 2009
80 Shrek (2001) - Sep 11, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ravennnn. Why not go rank more films, then come back and check it out again?