ravi_ki_rand

ravikirand
Flick Fan - 76 Film Ratings
Member Since: 11 Oct 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 67% The 400 Blows (1959) - Rated 11 Oct 2012
71 53% Breathless (1960) - Rated 11 Oct 2012
65 25% Jules and Jim (1962) - Rated 11 Oct 2012
69 36% Fahrenheit 451 (1966) - Rated 11 Oct 2012
80 78% Day for Night (1973) - Rated 11 Oct 2012
90 98% La Jetée (1962) - Rated 11 Oct 2012
82 92% Cleo from 5 to 7 (1962) - Rated 11 Oct 2012
80 78% Salut les cubains (1963) - Rated 11 Oct 2012
69 36% The Young Girls of Rochefort (1967) - Rated 11 Oct 2012
80 78% Vagabond (1985) - Rated 11 Oct 2012