![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ravioli | |
![]() |
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: May 28, 2010
Location: Canada
|

| 80 | The Prestige (2006) - May 28, 2010 |
| 88 | Finding Nemo (2003) - May 28, 2010 |
| 92 | Die Hard (1988) - May 28, 2010 |
| 95 | The Matrix (1999) - May 28, 2010 |
| 90 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - May 28, 2010 |
| 90 | The Pursuit of Happyness (2006) - May 28, 2010 |
| 88 | The Bourne Supremacy (2004) - May 28, 2010 |
| 88 | Eyes Wide Shut (1999) - May 28, 2010 |
| 45 | The Jackal (1997) - May 28, 2010 |
| 60 | The Piano (1993) - May 28, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |