Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
rawckee
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Mar 28, 2011
Location: Portugal
Recent Rankings
97 Fight Club (1999) - Mar 28, 2011
60 The Pacific (2010) - Mar 28, 2011
95 Blade Runner (1982) - Mar 28, 2011
90 Dracula (1992) - Mar 28, 2011
50 The Matrix Reloaded (2003) - Mar 28, 2011
60 Hannibal (2001) - Mar 28, 2011
60 Lethal Weapon 2 (1989) - Mar 28, 2011
20 Mrs. Doubtfire (1993) - Mar 28, 2011
85 MASH (1970) - Mar 28, 2011
95 Unbreakable (2000) - Mar 28, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with rawckee. Why not go rank more films, then come back and check it out again?