Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
rawdr
Flick Fan - 23 Films Ranked
Member Since: Sep 1, 2009
Location: Dayton, OH, USA
Recent Rankings
80 Adaptation. (2002) - Sep 01, 2009
65 The Transporter (2002) - Sep 01, 2009
75 Casino Royale (2006) - Sep 01, 2009
70 The Black Dahlia (2006) - Sep 01, 2009
70 Bruce Almighty (2003) - Sep 01, 2009
70 Good Will Hunting (1997) - Sep 01, 2009
70 Behind Enemy Lines (2001) - Sep 01, 2009
75 The Illusionist (2006) - Sep 01, 2009
75 Office Space (1999) - Sep 01, 2009
75 Training Day (2001) - Sep 01, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with rawdr. Why not go rank more films, then come back and check it out again?