![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ray985 | |
![]() |
Flick Fan - 39 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: NJ, USA
|

| 83 | The Day the Earth Stood Still (2008) - Aug 31, 2009 |
| 75 | The Village (2004) - Aug 31, 2009 |
| 94 | Chicago (2002) - Aug 31, 2009 |
| 83 | Daredevil (2003) - Aug 31, 2009 |
| 87 | The Little Mermaid (1989) - Aug 31, 2009 |
| 90 | Matchstick Men (2003) - Aug 31, 2009 |
| 85 | I, Robot (2004) - Aug 31, 2009 |
| 91 | Swiss Family Robinson (1960) - Aug 31, 2009 |
| 96 | Batman Begins (2005) - Aug 31, 2009 |
| 83 | Ocean's Thirteen (2007) - Aug 31, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |