![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
raydale | |
![]() |
Movie Buff - 368 Films Ranked
Member Since: May 21, 2006
Location: Canada
|

| 60 T2 | Loose Change: Second Edition (2006) - Aug 13, 2007 |
| 50 T1 | Nightwatch (1997) - Aug 13, 2007 |
| 55 T1 | Varsity Blues (1999) - Aug 13, 2007 |
| 80 T9 | Troll 2 (1990) - Aug 13, 2007 |
| 72 T7 | Eight Men Out (1988) - Aug 13, 2007 |
| 68 T5 | Scream Blacula Scream (1973) - Aug 13, 2007 |
| 78 T8 | Rosemary's Baby (1968) - Aug 13, 2007 |
| 72 T7 | Claire's Knee (1970) - Aug 13, 2007 |
| 75 T8 | Love and Death (1975) - Aug 13, 2007 |
| 60 T2 | Back to School (1986) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,128,000 Movie Rankings and Counting... |