![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
raydeneg | |
![]() |
Movie Buff - 118 Films Ranked
Member Since: Jul 3, 2009
Location: USA
|

| 60 | American History X (1998) - Jul 10, 2009 |
| 20 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Jul 10, 2009 |
| 60 | The Girl Next Door (2004) - Jul 10, 2009 |
| 35 | Ice Age (2002) - Jul 10, 2009 |
| 35 | Wedding Crashers (2005) - Jul 10, 2009 |
| 35 | Hellboy II: The Golden Army (2008) - Jul 10, 2009 |
| 80 | Die Hard: With a Vengeance (1995) - Jul 10, 2009 |
| 65 | Vantage Point (2008) - Jul 10, 2009 |
| 35 | Lost in Translation (2003) - Jul 10, 2009 |
| 15 | Eagle Eye (2008) - Jul 10, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |