![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rayser | |
![]() |
Flick Fan - 61 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: Austria
|

| 78 | Mrs. Doubtfire (1993) - Sep 20, 2010 |
| 85 | Jumanji (1995) - Sep 20, 2010 |
| 81 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Sep 20, 2010 |
| 80 | Taken (2009) - Sep 20, 2010 |
| 91 | The Dark Knight (2008) - Sep 20, 2010 |
| 88 | From Dusk Till Dawn (1996) - Sep 20, 2010 |
| 86 | Mr. Deeds (2002) - Sep 20, 2010 |
| 90 | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Sep 20, 2010 |
| 90 | Groundhog Day (1993) - Sep 20, 2010 |
| 90 | Bruce Almighty (2003) - Sep 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |