![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
razzmatazz | |
![]() |
Flick Fan - 56 Films Ranked
Member Since: May 23, 2009
|

| 90 | Rent (2005) - May 30, 2009 |
| 87 | Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) - May 30, 2009 |
| 86 | Terminator Salvation (2009) - May 30, 2009 |
| 93 | The Illusionist (2006) - May 30, 2009 |
| 70 | Twilight (2008) - May 23, 2009 |
| 85 | Wanted (2008) - May 23, 2009 |
| 80 | Six Days Seven Nights (1998) - May 23, 2009 |
| 90 | Quantum of Solace (2008) - May 23, 2009 |
| 80 | Firewall (2006) - May 23, 2009 |
| 85 | Deja Vu (2006) - May 23, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |