Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
r_b_1980
Flick Fan - 42 Films Ranked
Member Since: Oct 2, 2010
Location: USA
Recent Rankings
90 WALL·E (2008) - Oct 02, 2010
65 Children of Heaven (1997) - Oct 02, 2010
65 Mrs. Doubtfire (1993) - Oct 02, 2010
65 Black Hawk Down (2001) - Oct 02, 2010
70 American Beauty (1999) - Oct 02, 2010
55 Speed 2: Cruise Control (1997) - Oct 02, 2010
55 Speed (1994) - Oct 02, 2010
75 Toy Story (1995) - Oct 02, 2010
75 Three Monkeys (2008) - Oct 02, 2010
65 Inglourious Basterds (2009) - Oct 02, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with r_b_1980. Why not go rank more films, then come back and check it out again?