![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rbailey83 | |
![]() |
Flick Fan - 44 Films Ranked
Member Since: Sep 1, 2010
Location: Orillia, Ontario, Canada
|
|
Bio: Favorite types of movies are medievil sci-fi films.
| |

| 93 | Legion (2010) - Sep 01, 2010 |
| 92 | Inkheart (2008) - Sep 01, 2010 |
| 96 | Blade: Trinity (2004) - Sep 01, 2010 |
| 95 | The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008) - Sep 01, 2010 |
| 96 | Underworld: Rise of the Lycans (2009) - Sep 01, 2010 |
| 98 | Clash of the Titans (2010) - Sep 01, 2010 |
| 95 | Night at the Museum (2006) - Sep 01, 2010 |
| 95 | Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) - Sep 01, 2010 |
| 93 | The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (2008) - Sep 01, 2010 |
| 90 | The Incredible Hulk (2008) - Sep 01, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |