![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rballa | |
![]() |
Flick Fan - 72 Films Ranked
Member Since: Dec 7, 2005
|

| 83 | A History of Violence (2005) - Aug 13, 2007 |
| 86 | War of the Worlds (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Deuce Bigalow: European Gigolo (2005) - Aug 13, 2007 |
| 83 | Batman Begins (2005) - Aug 13, 2007 |
| 92 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Aug 13, 2007 |
| 72 | 10 Things I Hate About You (1999) - Aug 13, 2007 |
| 70 | xXx (2002) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Working Girl (1988) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Wag the Dog (1997) - Aug 13, 2007 |
| 83 | The Village (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |