Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
rblaine
Movie Buff - 127 Films Ranked
Member Since: Dec 12, 2009
Location: ist, Turkey
Recent Rankings
80 Panic Room (2002) - Dec 15, 2009
87 March of the Penguins (2005) - Dec 15, 2009
85 Sicko (2007) - Dec 15, 2009
80 Flight of the Phoenix (2004) - Dec 15, 2009
82 Ghost (1990) - Dec 15, 2009
77 Mystic River (2003) - Dec 15, 2009
70 Richie Rich (1994) - Dec 15, 2009
82 Casino (1995) - Dec 15, 2009
82 The Motorcycle Diaries (2004) - Dec 15, 2009
91 Kill Bill: Volume 2 (2004) - Dec 15, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with rblaine. Why not go rank more films, then come back and check it out again?